Bez poštovného, so zárukou rýchlej výmeny alebo vrátenia

Správnu veľkosť vyberte zmeraním dĺžky a šírky nožičiek alebo použite náš systém ShapeSign©. Umožní vám oveľa presnejšie vybrať vhodný typ obuvi podľa tvaru chodidla vášho dieťaťa.

Topánočky objednané vo všedný deň do 12 hodín s platbou na dobierku či online platbou, ten istý deň a druhý pracovný deň Vám budú doručené na pobočku Zásilkovně či kuriérom. Pri platbe prevodom odosielame ihneď po prijatí vašej platby. Mimosezónne topánočky odosielame s oneskorením jedného dňa (vyzdvihnutie z externého skladu). 

Poštovné neplatíte už pri objednaní jedného páru topánok. Táto výhoda sa nevzťahuje na zľavnené topánočky a objednávky, ktoré obsahujú iba doplnky (impregnácia, ponožky, šnúrky, mierku atď.). V tomto prípadě zaplatíte za doručenie na pobočku Zásielkovne poplatok 3,20 EUR nebo na adresu 5,20 EUR.

Objednaný tovar zasielame na pobočku Zásielkovne nebo jej kuriérom na vámi uvedenú adresu.

 

Chcem topánočky vrátiť

Chcem topánočky vymeniť

Chcem topánočky reklamovať

Pokiaľ chcete topánočky vrátiť, vyplníte tento dokument a peniaze dostanete späť na účet do 14 kalendárnych dní po tom, čo od Vás topánočky obdržíme.

Ak ich chcete vymeniť, pošlite na náš email vyplnený tento dokument. Nový pár topánočiek Vám budeme rezervovať, kým nedostaneme od Vás pôvodnej pár. Prípadný preplatok vrátime na Váš účet a u výmeny za drahšie riešime doplatkom na náš účet. Prvá výmena topánočiek je zdarma, bez účtovania poštovného našou stranou. 

V prípade reklamácie nám pošlite riadne očistenú obuv spolu s reklamačným formulárom. Reklamáciu sa budeme snažiť vyriešiť čo najskôr, najdlhšie však do 30 dní.