predajňa

Tržní 974/12, Brno, ČR

Navštívte nás na predajni

 

Otváracia doba predajne

    PO–PIA  dle vaší rezervácie termínu nákupu u nás online tu nebo na telefónnom čísle +420 725 111 228

UPOZORNENIE: interval 30 minút je určen pro 1 dieťa, ak máte k nám v pláne prísť s viacerými deťmi, rezervujte si prosím zodpovedajúce časové jednotky.
 

Nakupovať v Neobuto je hračka pre deti aj rodičov

Naši malí zákazníci sa u nás môžu vyblázniť na lezeckej stene alebo precvičiť svoju rovnováhu na senzomotorickej dráhe. Vyskúšajú si u nás tiež hmatové vnemy chodidiel a až sa dostatočne unaví, môžu si oddýchnuť v našom detskom kútiku. Vy s nami medzi tým v pokoji preberiete všetko o správnom a hlavne zdravom obúvanie detí. Vaše deti si pri hre ani nestihnú všimnúť, že sme ich zapojili do nakupovania a nie moc obľúbeného skúšanie pätiek.

Obujte sa s vami do vyberanie i meranie

Vyznať sa v tom, ktoré topánočky sa najlepšie hodí podľa tvaru, veku i príležitosti, vyžaduje niekedy skúseného sprievodcu. V Neobuto si na vás urobíme čas a vysvetlíme vám zásady zdravého obúvania. Naučíme vás správne a presné meranie nožičiek, vrátane systému Shape Sign a vďaka tomu zúžime výber na správny typ i veľkosť. Radi sa s vami podelíme o naše osobné skúsenosti so značkami a zodpovieme všetky vaše otázky.

Nájdete u nás zázemie i pre prebaľovanie a dojčenie dieťaťa či ohrev jedla

Vieme, ako je nakupovanie s deťmi niekedy zložité. Preto sme v Neobuto vybudovali zázemie, kde môžete v kľude splniť všetky potreby našich malých zákazníkov. Je vám k dispozícii kút na dojčenie, prebaľovací pult, mikrovlnná rúra a samozrejme i toalety uspôsobené pre najmenších.

Ako sa k nám dostanete?

Ak pôjdete električkou, linka 8, 10, 12, vystúpite na zastávke Masná alebo Životského.
Linky IDS JMK 31, 33, 44, 47, 49, 74, E76, 77, 84 vystúpite na zastávke Tržní.

Konzultace Konzultace Způsoby platby

Konzultácie

Semináre

Spôsoby platby

Zastavte sa za nami poradiť s výberom nielen barefoot obuvi. Pomôžeme vám vybrať správne obutie pre každý vek a príležitosť a zodpovieme tiež množstvo otázok o zdravom vývoji nôh.

Organizujeme prednášky a semináre nielen o zdravom obúvanie, ale aj o celkovom vývoji dieťaťa. Ak hľadáte priestory, kde by ste akciu zameranú na rodičov a deti chceli usporiadať, vyjdeme vám v ústrety a umožníme prenájom. Určite sa nám so svojím nápadom ozvite.

Platiť môžete v hotovosti aj bežnú či bezdotykovou platobnou kartou.