... ktoré v topánkach rady hýbu prsty Fare Bare B5441251 Blue Pink

Pre všetky divošky ...
Určenie: Pre dievčatá
Sezóna: Zima
Prvá chôdza: Áno Nie
Shapesign: Béčko Déčko Éčko Efko
-31 %
347199_21438
Zdieľajte s priateľmi
Pôvodná cena 63,60 EUR
43,60 EUR
3.8.

Pre všetky deti, ktoré milujú hýbanie prsty v topánkach je naporúdzi dopriať im komfort v podobe dostatočne široké špičky. A keď vybehnú von s dizajnovo vymazlenými topánkami, je prakticky isté, že sa z práve nastúpenej cesty nebudú chcieť vrátiť skôr, ako zapadne slnko.

(Oficiálny text výrobca): Novú typovú radu zimnej polovysoké obuvi uvádzame na trh pod súhrnným názvom FINKY. Ide o model, pri ktorého konštrukcii sme vychádzali najmä z požiadaviek vyznávačov barefootového obúvanie. FINKY sú veľmi ľahké a vyznačujú sa vysokou flexibilitou ako hornej, tak podošvovej časti. FINKY majú ambíciu neobmedzovať vývoj nohy najmä v prednej časti chodidla, kde poskytujú oveľa väčší priestor. Oproti klasickej pevnej obuvi nie je preto možné u týchto konštrukcií očakávať rovnakú stabilitu, odolnosť, tepelne izolačné vlastnosti, či pevnosť opätku.

Hornú časť FINKY je zhotovená z prírodnej hovädzej kože v kombinácii s textilom. Podšívka je plyšová, jemná, syntetická. Podošva je vyrobená z termokaučuku a je výrazne flexibilný. Táto obuv je preto celkovo veľmi ohybná nielen priečne, ale aj pozdĺžne. Veľmi dôležitou prednosťou FINKY je ich vode nepriepustnosť, pretože sú vybavené veľmi kvalitné a osvedčenú klíma membránou, ktorá nedovolí prestup vody dovnútra, avšak pritom umožňuje odvod telesných pár smerom von z obuvi.ShapeSign: Pre tvar chodila B a D môže byť topánka príliš široká v oblasti päty.

Kód0029718
PodšívkaSyntetika
PodošvaTermokaučuk
ZvršokPřírodní hovězí useň + texti + membránal
VeľkosťEU 23
VýrobcaFare