Dojčenské bambusové pančuchy TREPON BOPIK Biela / Šedá Dojčenské bambusové pančuchy TREPON BOPIK Biela / Šedá

Bopis_BS
Zdieľajte s priateľmi
5,20 EUR
13.12.

Dojčenské pančuchové nohavice prúžkované z bambusových vlákien s antibakteriálnymi, protiplesňovými a antistatickými vlastnosťami. Sú jemné, mäkké a hebké na dotyk. Odvádza vlhkosť a prepúšťa vzduch - vďaka tomu pokožka dýcha a pančucháče sa nelepí na pokožku. Bambusové pančucháče hrejú, chladí a dýchajú. Skvele padnú vďaka pridanému elastanu. Ploché švy ktoré netlačia.

Zloženie: 80% Bambus, 18% POP Siltex, 2% Elastan

Vlastnosti výrobku:
Bambusové vlákno: sú nielen antibakteriálne, ale aj protiplesňová a antistatická. Ich prirodzená antibiotická funkcia zamedzuje prístupu baktérií, takže nedochádza k vzniku nepríjemných pachov. Vďaka týmto vlastnostiam sú výrobky z tohto vlákna vhodné pre alergikov.
ANTIBAKTERIÁLNA: Antibakteriálny účinok výrobku je spôsobený nanočasticami striebra (Ag), ktoré zamedzujú ich množenie a prežívania. Výrobok má antiseptické a dezodoračné (protizápachové) účinky vyplývajúce z potlačenia rastu rôznych baktérií a plesní. Certifikované na baktériách Staph-lococcus aureus a Klebsiella pneumoniae. Nanočastice striebra sú rozmýchány v hmote, z ktorej sú vyrobené polypropylénová mikrovlákna. Antibakteriálny účinok je trvalý a nemožno odstrániť praním.
FRESH EFEKT: Nanočastice striebra sú súčasťou mikrovlákien s drážkami, ktoré napomáhajú k zvýšeniu priepustnosti a odvádzanie telesnej vlhkosti.
UV EFEKT: UV žiarenie neblaho pôsobí na pokožku a prenáša teplo. Povrchová úprava priadze UV ​​filtrom znižuje teplotu pod povrchom a zabraňuje prestupu nežiadúcich žiarenia k pokožke.

Kód0015687
Veľkosť74