Pre prvú bezpečné (ne) obuté kroky Attipas Ringle Fuchsia

Botky Attipas spríjemní detské nôžke jej prechod z bosého života do obutého.
Určenie: Pre dievčatá
Sezóna: Jar Leto Jeseň Zima
Prvá chôdza: Áno Nie
Shapesign: Áčko Béčko Céčko Déčko Éčko Efko
14_92165911.jpg
14_92165911.jpg
14_62165916.jpg
Zdieľajte s priateľmi
27,60 EUR
20.5.

Topánky radu Ringle sú určené tým deťom, ktoré majú rady pekne teplúčko a pestré farby. Silná bavlnená ponožka zaistí dostatočný komfort malému dieťaťu pri jeho túžbe objavovať svet. Ľahko extravagantný farebný dizajn dodá potrebnú hravosť, ktorá k detstva patrí. Termoplastická podošva zaručí dostatok vnemu z povrchu, na ktorom sa malí objavitelia nachádzajú. Deti budú nadšené nielen z ich hravého štýlu, ale predovšetkým z pohodlia. Sú úžasne flexibilné, s tenkou podrážkou pre správny vývoj detského chodidla. Široká špička poskytuje dostatok priestoru prštekom, vďaka priedušné podrážke sa nožička nepotí. Ďalším plusom je aj to, že sa dajú vyprať v práčke.

Názor NEOBUTO: ak chcete dopriať deťom zvýšeného bezpečie pri ich prvých krokoch, potom sú Attipas (ky), vďaka zahnuté gume chrániaci prsty, ideálnou voľbou. Ružová farebná kombinácia spoločne s pomarančovou je neprehliadnuteľná.

ShapeSign: U chodidlá tvaru A je potrebné zohľadniť dĺžku palca. Pre tvar C je topánka celkovo príliš široká, ale môže vyhovovať.

Kód1452
PodošvaTermoplastická guma (100% netoxická)
ZvršokBavlna, Nylon, Spandex, Elastan priadze
VeľkosťXL
VýrobcaAttipas